Fotoreportáž z tiskové konference před zahájením svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY 2014.
7. 1. 2014
Kongresové centrum Hotelu CLARION, Praha 9

 

 

tisková zpráva:

TK k příležitosti konání 4. ročníku svatebního veletrhu – SVATEBNÍ DNY 2014
7. 1. 2014, v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE, 13.30

Hotel Clarion plný VIP nevěst a ženichů!

Tiskovou konferenci, jak jinak než ve svatebních šatech, moderovala Kateřina Kristelová.
Na otázky Kateřiny a posléze i přítomných novinářů odpovídali zástupci organizátorů: managerka projektu Svatební dny Dita Štěpánová, ředitel hotelu Clarion Congress Hotel Prague Miroslav Bukva, majitelka Svatebního centra Adina Marie Nováková, tvář letošního ročníku veletrhu a zároveň jeho patronka Kateřina Průšová a také vzácný host, který bude přítomen i přímo na veletrhu Svatební dny 2014, docentka Laura Janáčková, autorka knižní novinky „Muži chtějí potvory“.

Ve svatebních šatech se přímo na tiskové konferenci představilo hned několik známých osobností České republiky. Samozřejmě moderátorka Kateřina Kristelová a tvář veletrhu Kateřina Průšová, dále zpěvačka a muzikálová herečka Martina Pártlová, zpěvačka Victoria, herečka Ivana Korolová, moderátorka Genny Ciatti, zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková, reportérka Tereza Jemelíková a v roli „ženichů“ se na chvíli ocitli: syn známého zpěváka, muzikant a čerstvě zvolený poslanec Marek Černoch, muž mnoha profesí /komik, herec, scénárista, básník…/ Václav Upír Krejčí, herec a zpěvák Braňo Polák a zpěvák Petr Kutheil.

SVATEBNÍ DNY 2014 v Clarion Congress Hotel Prague – to je široká nabídka firem a služeb ze svatebního oboru – svatební šaty a doplňky, pánská móda, květiny a dekorace, místa pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, šperky, fotografové a video, svatební oznámení, svatební hudba, vizážistky, kadeřnice, svatební dorty, cukroví a další lahůdky, vína, káva a další nápoje – prostě vše pro přípravu svatby. Na ploše přes 3000m2 se představí více než 100 vystavovatelů.

Veletrh se pro veřejnost otevře v pátek 10. 1. 2014 v 15.00 hodin a bude trvat až do soboty 11. 1. 2014 a prvních 200 návštěvníků každý den obdrží u vstupu malý dárek.

Ani ostatní návštěvníci neodejdou s prázdnou – každý, kdo plánuje svatbu, obdrží tištěný svatební katalog SVATEBNI.CZ se spoustou zajímavých článků a důležitých kontaktů.

Většina vystavovatelů pro návštěvníky chystá veletržní slevy, akce a ochutnávky. Budoucí
nevěsty se mohou nechat nalíčit, učesat. Inspiraci na téma svatební šaty jistě načerpáte při módních přehlídkách. A nudit se nebudou ani pánové – chystáme módní přehlídku pánských obleků, barmanskou show, mohou obdivovat vystavené vozy. Pro děti bude připravený dětský koutek přímo v prostorách svatebního veletrhu a další je také v nákupní Galerii Fénix.

V rámci doprovodného programu uvidíte ještě svatební tanec nebo se můžete zúčastnit páteční přednášky docentky Laury Janáčkové na téma Partnerské vztahy včera i dnes a také autogramiády její nové knihy Muži chtějí potvory. SVATEBNÍ DNY již druhým rokem podporují SVATEBNÍ DORT ROKU a v sobotu vyzpovídá moderátorka Lenka Váhalová vítězku posledního ročníku této soutěže.

Novinkou SVATEBNÍCH DNŮ 2014 bude pro návštěvníky možnost přímo na místě se nechat vyfotit a fotografie si rovnou odnést. Nově nabídneme také těm, kteří si kladou otázky, zda mají vedle sebe toho pravého, možnost vytáhnout si zdarma podle chuti a nálady karty a pohovořit si o jejich významu. Tombola o zajímavé ceny sice byla součástí i předchozích ročníků, nyní však bude probíhat několikrát denně, vždy po módní přehlídce. Šťastní výherci si tak rovnou mohou své ceny odnést.

Clarion Congress Hotel Prague se nachází přímo na metru, stanice metra B Vysočanská. Parkování v
garážích přilehlé nákupní Galerié Fénix je zdarma.

SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 – Vysočany.
Pátek: 15.00 – 20. 00 hod.
Sobota: 10.00 – 18.00 hod.
Vstupné: 100 Kč, vstupenka platí na oba dva dny.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji přes TICKETPORTAL nebo přímo na veletrhu.
Sledujte na internetu a na facebooku soutěž o vstupenky.

Aktuální informace najdete na: www.svatebnidny.cz

Kontakt:
Andrea Bělohlávková, tel.: 774 854 616, email: produkce.akci@seznam.cz
Markéta Zámyslická, tel.: 776 70 94 95 , email:tamtarita@marketazamyslicka.cz

Menu