fotografické videokurzy a workshopy

Nabízím osobní konzultace a fotokurzy

ze všech oblastí fotografie, kterými se zabývám.

Pro firmy a začínající profesionální fotografy pomáhám zajistit:
  • návrh a realizaci fotostudia nebo fotokoutku
  • výběr vhodné fotografické  a osvětlovací techniky
    (zcela nezavisle, nic neprodávám, nemám provize)
  • zaškolení obsluhy

reference:

Eduard se mě, coby zapáleného amatéra, ujal a během individuálního workshopu se mi snažil předat zkušenosti práce v ateliéru (tedy zejména se světly) i práce s modelkou. Pojal to pečlivě, proběhly jak teoretické úvody, tak i praktické části cvičení, na které se coby lektor připravil, a to všechno nad moje očekávání. Takže ho mohu zodpovědně doporučit coby vstřícného, trpělivého a pečlivého lektora.

Filip Tureček

Filip.Turecek@miba.cz

Dobrý den,
rádi bychom Vám tímto poděkovali za proškolení
na téma “Základy fotografování.” V rámci propagace našich medicínských přístrojů velmi často používáme jako prodejní argument fotky před a po aplikaci terapie na lidskou tkáň pomocí určité technologie. V rámci lítého celosvětového konkurenčního boje je kvalita těchto fotografií velmi důležitá. Na základě zkušeností získaných od Vás dokážeme lépe demonstrovat účinky námi vyráběných technologií průkazně, efektivně a věrohodně. Velmi nám to pomáhá získávat nové klienty.
S pozdravem
Ivo Daněk
Business Development
BTL – Zdravotní technika a.s.

Ivo Daněk Business Development BTL – Zdravotní technika a.s.

www.btlaesthetics.com, danek.ivo@btlnet.com

Online Videokurzy

Pro portál Kurzyzive.cz jsem připravil sérii fotografických kurzů.
Kurz můžete po zakoupení sledovat kolikrát budete potřebovat.
Zakoupit kurz 

Reklamní foto od A do Z

Připravili jsme pro Vás jeden z nejžádanějších kurzů, na kterém si ukážeme úplně celý proces fotografování reklamní fotografie. Od zadání, vymýšlení, přípravy a výběru materiálu, scény, světel, přes focení až po postprodukci do finální fotografie.

Kurz Low key, High Key

High key a Low Key patří mezi pokročilé fotografické techniky s  vysokým výtvarným a emotivním účinkem.
Řada fotografů ( a grafiků) se tyto efekty snaží napodobit úpravou hotové fotografie v postprocesu.

Užívání fotografických blesků

Na praktických příkladech si postupně ukážeme a vysvětlíme základní funkce systémových blesků a jejich správné nastavení. Vyzkoušíme si nasvícení portrétu, reportáže i produktů pro e-shop. Od použití jednoho blesku nasazeném na fotopřístroji přejdeme k práci s volně umístěným bleskem. Další krok bude použití dvou a více blesků: Jak zařídit aby spolu komunikovali Jak upravit intenzitu jejich záblesku  Vše bude předvedeno na praktických ukázkách.

Profesionální komerční portrét

V tomto kurzu půjdeme rovnou k věci a bez zbytečné teorie se podíváme na to jak fotografovat PR fotografii a komerční portréty pro manažery, ženy v jakémkoliv věku, fotky pro image, módu. Nebo klidně pro někoho z rodiny kdo například potřebuje fotografii do svého životopisu. Kurz vede zkušený fotograf Eda Jahelka, který Vám ukáže ověřené postupy ze své praxe.

Zaostřeno na Nikony

Pořídili jste si zrcadlovku Nikon řady 5000?  Držení přístroje, jeho základní nastavení, vyvážení bílé a podle čeho se při vyvážení řídit, nastavení citlivosti, jak pracovat s autofokusem… Podíváme se i na doplňky výbavy. Zaměříme se na praktické použití v různých situacích. Ukážeme si focení portrétu a produktové fotografie a mnoho dalšího.

Základy ovládání zrcadlovek

Pracujete s digitální zrcadlovkou NIKON? Nebo si některý z Nikonů chcete pořídit? Pak vám mohu doporučit právě toto video. Podíváme se společně, jak z Nikonů dostat to nejlepší, co nám mohou nabídnout. Zaměříme se na praktické použití v různých situacích. Podíváme se i na doplňky výbavy. Prozradím vám, co mi pomáhá v mé praxi. A také vám poradím, co si kupovat nemusíte a tím ušetříte své peníze.

Menu